D E M T E K N İ K

Yükleniyor...

Mersin Klima Temizleme

Klima filtre temizliği düzenli olarak üç ayda bir temizlemesi gereklidir. Çünkü klimalarda üstten emiş yaparak içerdeki havayı devir daim ederek, iç ortama soğutarak veya ısırarak havayı göndermeyi sağlar. Evaporatör emiş yaptığı için filtre havasız ortamlarda daha hızlı ve daha çabuk tozlanır evaporatör kanalları tıkanır

Kanalın tıkanması sonucu klima görevini tam performansla yapamaz ve klima gereğinden fazla enerji harcar, daha fazla elektrik tüketir ve kötü kokular verir. Klimanın performansı düşer rahat soğutma ve ısıtma yapamaz. Filitreler kısa süre yıkandıktan sonra temizlenmediği ve bakım yapılmadığı sürece dezenfekte olmayan filitreler bakteri üretir ve salgın hastalığa yol açar. Sağlığınıza da zarar verir ve maddi manevi hasara yol açar.

Klima Temizliği

Mersin klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize klima temizliği konusunda en temiz işi en uygun fiyata sağlamak için çalışıyoruz. Sizde iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizi arayıp periyodik klima temizliği ve klima bakımınızı düzenli olarak yaptırabilirsiniz.